Naprawa laptopów Acer

Naprawa laptopów Acer.

Częste uszkodzenia i naprawa laptopów Acer.

W niektórych modelach na specjalną uwagę zasługuje układ chłodzenia. W związku z tym często wymieniamy hałasujące wentylatory. Niewątpliwie sporym odsetkiem uszkodzeń są przegrzane układy graficzne, szczególnie ATI. Tradycyjnie już psują się gniazda zasilania. W przeciwieństwie do modeli biznesowych w tańszych modelach laptopów Acer pękają obudowy. Wydaje się, że w ostatnich czasach Acer produkuje trwalsze zawiasy  jednak z pewnością nie są one niezniszczalne. Godne uwagi jest to, że warto zadbać o  konserwacje układu chłodzenia. Niektóre modele bardzo łatwo zatykają się kurzem.
Bezsprzecznie zalecamy przyśpieszenie laptopa Acer poprzez wymianę dysk na szybszy i w związku z tym reinstalacje systemu Windows.

Czas naprawy laptopów Acer
Części zamienne do większości modeli są dostępne. W związku z tym naprawiamy laptopy firmy Acer w czasie od jednego dnia roboczego. Zapraszamy do kontaktu. Prowadzimy serwis pogwarancyjny laptopów Acer. Po stwierdzeniu uszkodzenia natychmiast kontaktujemy się z klientem aby poinformować o dalszej możliwości naprawy.

NASZ ADRES – KONTAKT

Jeśli masz pytania zadzwoń do nas.